top of page
64.jpg

Plánované akce

Náš soubor dostává mnoho pozvánek na festivaly a akce. Zde máte malý přehled, kde nás můžete najít.

CM šternovjan.jpg

CM Friška

Psal se rok 2003…

… a na Slováckém Roku v Kyjově vystoupila nová cimbálová muzika – Kyjovánek. Zahráli jsme tehdy

v pořadech „Jsme dobří…“ a „…budem ještě lepší!“. Na pořadu jsme pracovali pod vedením Hany Vašulkové, Ladika Sedláčka a primáše BROLNu – Radka Zapletala.

Naší hudbou a energií obohacujeme akce všeho druhu jako jsou svatby, plesy, košty, oslavy nebo hodové zábavy, ale nevypadli jsme ani z festivalového kolotoče. Od roku 2014 jezdíme po vlasti i zahraničí s folklorním souborem Salajka
z Dambořic.

CM friška.jpf.jpg
CM primáš_edited.jpg

CM Primáš

Pod názvem cimbálová muzika Primáš z Boleradic působíme v oblasti Hanáckého Slovácka od roku 2006. V roce 2011 jsme vydali své první CD s názvem Hanácké Slovácko, o deset let později výroční CD Od Rožnova po Břeclav. Dlouhodobě spolupracujeme s Divadelním spolkem bratří Mrštíků z Boleradic, s tanečními soubory, mužskými a ženskými pěveckými sbory, k vidění jsme rovněž na slavnostních koncertech, besedách u cimbálu, koštech vín, burčákových slavnostech a dalších společenských akcích.

CM Mládí

Jsme jihomoravská cimbálová muzika z obce Čejč a na poli folklórní hudby působíme od roku 1993. Díky poloze naší obce, ležící na hranicích tří národopisných oblastí, čerpáme široký repertoár písní těchto regionů - Hanácké Slovácko, Kyjovsko a Podluží. V repertoáru máme písně a muziku i ostatních regionů Moravy, Slovenska a také Čech a Maďarska.

CM Mládí.jpg
bottom of page